Για εργοδότες
Σύμβουλος Τεχνικής Υποστήριξης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ΝΕΟΤΕΧ ΑΕΒΕ, ηγέτιδα εταιρεία παραγωγής και εμπορίας υψηλής ποιότητας ειδικών δομικών υλικών, στο πλαίσιο περαιτέρω ανάπτυξής της, ενδιαφέρεται να προσλάβει:

Σύμβουλο Τεχνικής Υποστήριξης

με έδρα τη Μάνδρα Αττικής

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Επαφές με υπεργολάβους στεγάνωσης-δαπέδων
  • Τεχνική εκπαίδευση συνεργείων εφαρμογής
  • Τεχνική υποστήριξη σε έργα εντός και εκτός Αθηνών
  • Επίσκεψη σε πελάτες δικτύου μαζί με υπεύθυνο πωλητή με στόχο την παροχή απευθείας τεχνικής υποστήριξης προς πελάτες τους
  • Διαχείριση παραπόνων πελατών – Επί τόπου επίσκεψη και after sales service
  • Τεχνικά σεμινάρια και παρουσιάσεις σε προσωπικό και πελάτες – Πρακτικές εφαρμογές
  • Back-up τηλεφωνική τεχνική υποστήριξη

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση, επιθυμητά στον κλάδο μονωτικών ή/και χρωμάτων
  • Άριστη γνώση αγγλικών, επιθυμητή η γνώση άλλων ξένων γλωσσών
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ, MS Office (Word Excel, Powerpoint)
  • Ισχυρές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ικανότητα αυτόνομης λειτουργίας και πρόληψης/επίλυσης προβλημάτων
  • Προθυμία και ομαδικό πνεύμα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Εξελισσόμενο, δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών στο hr@neotex.gr

Μάνδρα
πριν ένα χρόνο