Για εργοδότες
Key Account Manager
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η KOLOSSOS  SECURITY

μια  αμιγώς Ελληνική εταιρία, με 25ετή και πλέον εμπειρία στον κλάδο των Υπηρεσιών & Συστημάτων Ασφαλείας, πρωτοπόρος στο χώρο πώλησης συστημάτων και υπηρεσιών ασφαλείας

 ΖΗΤΑ

Για την στελέχωση του τμήματος πωλήσεων.

Περιγραφή θέσης:

  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου και διαχείριση υπάρχοντος
  • Συντονισμός των διαδικασιών πώλησης με σκοπό τη βέλτιστη  εμπειρία του πελάτη
  • Κατανόηση των αναγκών των πελατών
  • Δημιουργία reports για τον τομέα ευθύνης
  • Παρουσίαση και προώθηση των προιόντων της εταιρίας
  • Παροχή συνεχούς πληροφόρησης στο εμπορικό τμήμα σε σχέση με τον ανταγωνισμό και τις συνθήκες της αγοράς.

 Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ, κατεύθυνσης διοίκησης επιχειρήσεων, marketing ή συναφούς κλάδου.
  •  Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρία στον χώρο των b2b πωλήσεων. (Προϋπηρεσία σε πώληση συστημάτων και υπηρεσιών ασφαλείας απαραίτητη).
  • Εστίαση στους στόχους
  • Οργανωτικότητα, Μεθοδικότητα, Συνέπεια και Ομαδικότητα.
  •  Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Καλή χρήση Η/Υ και εφαρμογών MS Office.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης Β' κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Γνώση Αγγλικών σε πολύ καλό επίπεδο, (γραπτά και προφορικά)
  • Να έχει πάθος με τις πωλήσεις.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό μισθό και μπόνους αναλόγως επίτευξης στόχων πωλήσεων
  • Κινητό τηλέφωνο, αυτοκίνητο και έξοδα μετακίνησης
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
Μαρούσι
πριν ένα χρόνο
Με μεγάλη εμπειρία