Για εργοδότες
Κωδ:S160323THR
Πωλητές/ τριες Traditional Trade - Περιοχή της Θράκης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η συνεχής ανάπτυξη της εταιρείας μας, Ζυθοποιίας Μακεδονίας Θράκης, δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας και αναζητάμε τα νέα μέλη της ομάδα μας στην Περιοχή της Θράκης

Πωλητές/ τριες Traditional Trade

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση υφιστάμενων πελατών.
  • Αναζήτηση δυνητικών πελατών με σκοπό την διεύρυνση του πελατολογίου.
  • Υλοποίηση της καθορισμένης στρατηγικής πωλήσεων της εταιρείας για την επίτευξη των στόχων.
  • Τήρηση των κανόνων και διαδικασιών πωλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία 2-5 έτη σε αντίστοιχη θέση στα κανάλια Εστίασης & Μικρής Λιανικής, ιδανικά στον χώρο των ποτών.
  • Απαραίτητη γνώση της αγοράς.
  • Επιθυμητό πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι./ Ι.Ε.Κ. ιδανικά σε εξυπηρέτηση πελατών, πωλήσεις, μάρκετινγκ.
  • Επιθυμητή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Επιθυμητή γνώση συστημάτων ERP και MS Office (κυρίως Excel, Outlook, Word).
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψήφιους.

Ικανότητες και Δεξιότητες:

  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός.
  • Εμπορική αντίληψη, άριστες διαπραγματευτικές ικανότητες και άνεση στην επικοινωνία.
  • Ικανότητα Ανάλυσης στοιχείων, ανάληψης πρωτοβουλιών και λήψης αποφάσεων.
  • Τήρηση των χρονοδιαγραμμάτων & προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Ομαδικότητα και συνεργασία.

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας με δυνατότητες εξέλιξης.
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο.
  • Εταιρικό Τηλέφωνο & Tablet.
  • Ιδιωτική Ιατροφαρμακευτική Ασφάλιση.

Αποστολή βιογραφικών στο cv@verginabeer.com με ένδειξη «Πωλητής / Θράκη».

Με την αποστολή του βιογραφικού ο/η υποψήφιος δηλώνει υπεύθυνα ότι αποδέχεται τους όρους της Πολιτική Απορρήτου Αιτήσεων Εργασίας της Ζυθοποιίας Μακεδονίας Θράκης Α.Ε.

Κομοτηνή
πριν ένα χρόνο