Για εργοδότες
Πωλητής/τρια Καταστήματος/Sales • ΜΠΟΤΣΙΟΣ Α.Ε.
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρία ΜΠΟΤΣΙΟΣ ΑΕ, η μεγαλύτερη επιχείρηση εμπορίας πλακιδίων, ειδών υγιεινής, επίπλων κουζίνας & υδραυλικών στην Δυτική Ελλάδα, με ιστορία 45 ετών και πλέον, πρωταγωνιστεί στο εμπορικό γίγνεσθαι με άριστη ποιότητα, εξαίρετη τεχνογνωσία και πελατοκεντρική εξυπηρέτηση.

Αναζητούμε πωλητή/τρια για το κατάστημα της εταιρίας μας στα Ιωάννινα.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση και κατανόηση αναγκών των πελατών
  • Διεκπεραίωση και διασφάλιση άρτιας εκτέλεσης παραγγελιών
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Επαγγελματική και υπεύθυνη εκπροσώπηση εταιρικής ταυτότητας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις (κατά προτίμηση στον κλάδο)
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες στον προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Γνώση αγγλικής και άλλων γλωσσών θα εκτιμηθούν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες).
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικές απολαβές βάσει προσόντων
  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Μακροχρόνιες προοπτικές ανέλιξης

Όλες οι αιτήσεις και συνεντεύξεις διέπονται από πλήρη εμπιστευτικότητα.

Ανατολή
πριν ένα χρόνο