Για εργοδότες
Κωδ:SALES01
ΠΩΛΗΣΕΙΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η εμπορική εταιρεία ConceptQ αναζητά πωλητή πλήρους απασχόλησης, υπεύθυνο κυρίως για την περιοχή της Αττικής & με δυνατότητα για επαγγελματικά ταξίδια σε όλη την Ελλάδα.

Η εταιρεία έχει έδρα τη Χαλκίδα και δραστηριοποιείται στον ευρύτερο χώρο των υλικών κατασκευών με κύριο αντικείμενό την εμπορία και διανομή προϊόντων αλουμινίου σε επαγγελματίες.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων
  • Έρευνα & αξιολόγηση αγοράς & ανταγωνισμού

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε πωλήσεις Β2Β (Προϋπηρεσία στο χώρο του αλουμινίου θα ληφθεί υπόψη)
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας & Η/Υ (MS Office, ERP)
  • Δίπλωμα οδήγησης / Επιθυμητό δίπλωμα οδήγησης Γ κατηγορίας
  • Ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης
  • Ομαδικό πνεύμα, ακεραιότητα & υπευθυνότητα

Αποστολή βιογραφικών στο info@conceptq.gr

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΠΩΛΗΣΕΙΣ
Χαλκίδα