Για εργοδότες
Κωδ:ΠΩΛΡ/082022
Πωλητές/τριες για την εμπορική ανάπτυξη της αγοράς της Ρόδου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία

Η Βασίλειος Παναγιωτάς Α.Ε.  είναι εισαγωγική και εμπορική, ανώνυμη εταιρεία με παρουσία από το 1979 στο νησί της Ρόδου.

Δραστηριοποιείται στο δίκτυο εμπορίας και διανομής τροφίμων και ποτών, φροντίζοντας καθημερινά για την άψογη εξυπηρέτηση των αναγκών αγορών των τοπικών επιχειρήσεων καθώς και των νοικοκυριών μέσα από την αλυσίδα Super Market και Cash & Carry ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ, μέλος του Ελληνικού Όμιλου Αλυσίδων Σούπερ Μάρκετ ΕΛΟΜΑΣ.

Εδώ και σχεδόν πέντε δεκαετίες, μεγαλώνει σταθερά, με πίστη στη φιλοσοφία ανάπτυξης, το σεβασμό των πελάτων, των συνεργατών και των ανθρώπων της.

Με στόχο την ενδυνάμωση της εταιρείας  με ανθρώπους που συμμερίζονται τις αξίες της, αναζητά:

Πωλητές/τριες για την εμπορική ανάπτυξη της αγοράς της Ρόδου. (κωδ. ΠΩΛΡ /082022)

Αρμοδιότητες του κατάλληλου συνεργάτη:

Εμπορική ανάπτυξη του χαρτοφυλακίου για τον τομέα ευθύνης του, αναπτύσσοντας σχέσεις συνεργασίας με υφιστάμενους και νέους πελάτες στο κανάλι hotels, restaurants, catering , cafe, bars, clubs, seasonal retail and wholesale outlets.

Συντονισμός της εύρυθμης και αξιόπιστης εξυπηρέτησης των πελατών του τομέα ευθύνης του σε όλη τη διαδικασία εμπειρίας του πελάτη, από την καταγραφή των αναγκών αγορών του, την επικοινωνία, την επιτυχή έναρξη και ομαλή ροή της συνεργασίας.

Θα συνεργάζεται με τους συναδέλφους όλων των τμημάτων της εταιρείας, εφαρμόζοντας τις πολιτικές και τους κανόνες λειτουργίας της, συμμετέχοντας με αυτόν τον τρόπο, στην κοινή επιδίωξη προς την καθημερινή επιβεβαίωση της εμπιστοσύνης των πελατών μας και την επίτευξη των στόχων της εταιρείας.

Θα τύχουν ιδιαίτερης εκτίμησης οι συνεργάτες με τα παρακάτω επιθυμητά αλλά όχι απαραίτητα προσόντα:

Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ οικονομικής-διοικητικής κατεύθυνσης

Τυχόν προηγούμενη σχετική προϋπηρεσία.

Όρεξη για εργασία και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας,  αξιοπρέπεια, εντιμότητα, συνέπεια.

Ευχέρεια στην επικοινωνία, φιλική και ευγενική διάθεση, αντίληψη εξυπηρέτησης.

Παροχές προς τους συνεργάτες:

Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών, παροχή κινήτρων αποδοτικότητας και πλήρη ασφάλιση, εταιρικό αυτοκίνητο, tablet, κινητό. Οικονομικό επίδομα διευκόλυνσης αρχικής μετεγκατάστασης σε υποψήφιους εκτός Ρόδου που επιθυμούν να διαβιώσουν μόνιμα στην Ρόδο.

Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με διαρκή εκπαίδευση στην ανάπτυξη επαγγελματικών δεξιοτήτων και την ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη και υγιή ελληνική επιχείρηση.

Πείτε μας για εσάς:

Εάν και εσείς πιστεύετε πως ταιριάζετε με τη φιλοσοφία της εταιρείας, θεωρείτε πως μπορείτε να ανταποκριθείτε με επιτυχία στα συγκεκριμένα καθήκοντα και θα θέλατε να συνεργαστείτε μαζί της, τότε στείλτε το βιογραφικό σας αναγράφοντας τον κωδικό ΠΩΛΡ/082022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: social@panagiotas.gr

Ρόδος
πριν 2 χρόνια