Για εργοδότες
SALES EXECUTIVE

Στα πλαίσια, λοιπόν, αυτά αναζητούμε sales executive για το νέο μας κατάστημα σε 5* ξενοδοχείο στο Καμάρι στη Σαντορίνη.

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή μοναδικού customer experience σε όλους τους πελάτες
  • Άριστη γνώση των προϊόντων (θα υπάρχουν συνεχή trainings)
  • Σωστή τοποθέτηση προϊόντων, σύμφωνα με το merchandising της εκάστοτε εταιρείας
  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Παραγγελίες γυαλιών, ενημέρωση για ελλείψεις και για ανάγκες
  • Έλεγχος αποθεμάτων και report των πωλήσεων
  • Διαχείριση ταμείου
  • Επίβλεψη σωστής λειτουργίας του χώρου

Απαραίτητα προσόντα:

  • 2 χρόνια εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων
  • Γνώση Αγγλικών (πρόσθετες ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν)
  • Άριστος χειρισμός επικοινωνίας
  • Πρόθεση να ακολουθηθεί καθορισμένο Dress Code
  • Υπεύθυνος-η, οργανωτικός-η, ευέλικτος-η, με προοπτική εξέλιξης

Για την θέση, η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σίτιση και διαμονή
  • Ένταξη σε δυναμική ομάδα και ευχάριστο εργασιακό κλίμα
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Η απασχόληση της θα αφορά τους μήνες Ιούλιο μέχρι και τον Οκτώβριο, για την κάλυψη της καλοκαιρινής σεζόν.

Εάν πιστεύετε ότι πληροίτε τις προϋποθέσεις στείλτε το βιογραφικό στο e-mail marketing@kokkorisoptics.gr.

Γλυφάδα
πριν 10 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή