Για εργοδότες
Area Sales Manager
Company logo - click to visit company page
51-100
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας

Η εταιρία VICAN Α.Ε., η οποία δραστηριοποιείται στον φαρμακευτικό
χώρο πάνω από 45 χρόνια, ζητά να προσλάβει άμεσα:

Έδρα: Αττική

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η ανώτατης ή ανώτερης σχολής (ΑΕΙ, ΤΕΙ ή αντίστοιχου ιδρύματος εξωτερικού)
  • Προϋπηρεσία πωλήσεων στο χώρο του φαρμακείου τουλάχιστον 5 χρόνια.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα, με ικανότητα επίτευξης των στόχων
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ
  • Άριστη γνώση Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Οργανωτικότητα / Επαγγελματισμός/ Συνέπεια
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις

Τα καθήκοντα της θέσης του/της Area Sales Manager είναι:

  • Διαχείριση υφιστάμενων πελατών
  • Ανάπτυξη νέων συνεργασιών
  • Προτάσεις βελτιστοποίησης των πωλήσεων και παρακολούθηση της πορείας των διαδικασιών
  • Συνεργασία με τα τμήματα της εταιρείας για την επίτευξη του βέλτιστου αποτελέσματος
  • Διαχείριση ομάδας και συντονισμός των διαδικασιών
  • Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού και εντοπισμός νέων ευκαιριών συνεργασίας

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, tablet και bonus επίτευξης στόχων. Ευχάριστο εργασιακό κλίμα και δυνατότητες Εκπαίδευσης & Ανάπτυξης σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.

Αποστολή βιογραφικών με κωδικό Θέσης ASM001: hr@vican.gr

Μεταμόρφωση
πριν 11 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία