Για εργοδότες
Μηχανικός Έργου

Ο όμιλος εταιρειών ΕΛΤΡΑΚ Α.Ε. ζητεί να προσλάβει στην Αθήνα

Μηχανικό έργου ναυτιλιακού κλάδου.

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα είναι  αρμόδιος για την  παρακολούθηση και διαχείριση έργων ναυτιλιακού κλάδου μέσω επικοινωνίας με πελάτες, προμηθευτές και τμημάτων της εταιρείας με σκοπό την επιτυχή ολοκλήρωση των έργων που αναλαμβάνει το τμήμα πωλήσεων.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία τεχνικών σετ προδιαγραφών, σχεδίων και οδηγιών εγκατάστασης για αποστολή τους σε πελάτες.
  • Εύρεση κατάλληλου εξοπλισμού ή/ και ανταλλακτικών που είναι απαραίτητα για την ολοκλήρωση των έργων, και παραγγελία αυτών.
  • Υποστήριξη του Μηχανικού Πωλήσεων ή του Εκπροσώπου πωλήσεων.
  • Δια ζώσης παρακολούθηση έργων μέσω επίσκεψης σε ναυπηγεία και εργοτάξια.

Απαραίτητα προσόντα:

  • ΤΕΙ/ ΑΕΙ Μηχανολογίας ή Ναυπηγικής ή Ηλεκτρολογίας ή Απόφοιτοι Μηχανικοί Εμπορικού Ναυτικού
  • Άριστη γνώση Aγγλικών (Proficiency)
  • Άριστη χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή και προγραμμάτων WORD, EXCEL, POWER POINT
  • Γνώση προγραμμάτων AUTOCAD
  • Προϋπηρεσία στον τομέα της ναυτιλίας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική, συνταξιοδοτική κάλυψη.
  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης μέσω προγραμμάτων με προοπτικές εξέλιξης.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο και laptop.

Ελάτε να γίνετε μέλος μιας ομάδας που επενδύει στην ανάπτυξη , την εξέλιξη  καιι την ανταμοιβή των εργαζομένων της.

Για περαιτέρω πληροφορίες  της εταιρείας μας μπορείτε να μπείτε στο παρακάτω link: https://eltrak.gr/

Κηφισιά
πριν 11 μέρες
Entry / Αρχάριος