Αντιπρόσωπος Πωλήσεων Ανταλλακτικών & Τεχνικής Υποστήριξης (P.S.S.R) Χωματουργικού Κλάδου
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Ο όμιλος εταιρειών ΕΛΤΡΑΚ Α.Ε. ζητεί να προσλάβει στην Αθήνα

Αντιπρόσωπο Πωλήσεων Ανταλλακτικών & Τεχνικής Υποστήριξης (P.S.S.R) Χωματουργικού Κλάδου

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα είναι αρμόδιος για την  ανάπτυξη των πωλήσεων ανταλλακτικών & των υπηρεσιών συνεργείου μέσω της άρτιας κάλυψης και εξυπηρέτησης του πελατολογίου στην περιοχή ευθύνης του.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Προώθηση πωλήσεων ανταλλακτικών και υπηρεσιών συνεργείου
  • Κάλυψη και διεύρυνση πελατολογίου
  • Παρακολούθηση αγοράς
  • Πρωτοβάθμιοι Τεχνικοί έλεγχοι μηχανημάτων
  • Δημιουργία συνεργειών με τα Τμήματα Πωλήσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Τεχνικής Σχολής , ιδανικά Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης, ή εμπειρία στο χώρο των μηχανημάτων έργου
  • Προϋπηρεσία 2-3 ετών σε πωλήσεις βιομηχανικών προϊόντων, ιδανικά στο χώρο του Aftermarket
  • Γνώση Αγγλικών. Δυνατότητα κατανόησης τεχνικού κειμένου, προγραμμάτων εύρεσης ανταλλακτικών, παρακολούθησης εκπαιδεύσεων
  • Γνώση MS Office
  • Κοινωνικότητα και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες , Δυναμισμός, ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλιών, Πελατοκεντρικός προσανατολισμός
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε συστηματική βάση στις περιοχές ευθύνης

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική, συνταξιοδοτική κάλυψη
  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης μέσω προγραμμάτων με προοπτικές εξέλιξης
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο και laptop

🚀Ελάτε να γίνετε μέλος μιας ομάδας που επενδύει στην ανάπτυξη, την εξέλιξη και την ανταμοιβή των εργαζομένων της.

Για περαιτέρω πληροφορίες της εταιρίας μας μπορείτε να μπείτε στο παρακάτω link: https://eltrak.gr/

Κηφισιά