Για εργοδότες
Κωδ:PRL/VLG-SAL
Sales Assistant / Polo Ralph Lauren - μαρίνα Βουλιαγμένης
  • Είσαι επικοινωνιακός και έχεις πάθος για την ένδυση;
  • Αγαπάς τον χώρο της μόδας και της επικοινωνίας με τους πελάτες;
  • Έχεις εμπειρία πάνω στις διαδικασίες λειτουργίας ενός καταστήματος;

Ο όμιλος LH GROUP-RALPH LAUREN αναζητά Sales Assistant για το νέο κατάστημα Polo Ralph Lauren στην Μαρίνα της Βουλιαγμένης (2η μεγαλύτερη super yacht Μαρίνα παγκοσμίως)

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Συμβουλευτική εξυπηρέτηση πελατών με στόχο την αύξηση των πωλήσεων, δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Ταμειακή διαχείριση (εμπειρία σε λογιστικά προγράμματα ERP είναι χρήσιμη)
  • After-sales service για τους πελάτες μας και για πελάτες Very Important Customers (VIC).
  • Να ενεργεί με ήθος και ειλικρίνεια σύμφωνα με τις αξίες της εταιρίας
  • Visual merchandising, προσεγμένη παρουσίαση καταστήματος.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Τουλάχιστον 5 ετή εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων καταστήματος λιανικής. Επιθυμητή η εμπειρία σε κάποιο premium-luxury brand.
  • Ταμειακή εμπειρία(logistics/cash management).
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας στα ελληνικά και στα αγγλικά.

Επιθυμητή είναι η γνώση άλλων ξένων γλωσσών.

  • Άνεση στη χρήση Η/Υ (MS OFFICE)
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας με στόχο την επίτευξη

ενός άριστου εργασιακού περιβάλλοντος.

  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, οργανωτικότητα και προσοχή στην λεπτομέρεια.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατειακές σχέσεις

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερή εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον με ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχων

Αν θέλεις και εσύ να γίνεις μέλος της δυναμικής μας ομάδας, στείλε μας το βιογραφικό σου αναφέροντας απαραιτήτως τον κωδ. θέσης PRL/VLG-SAL

Αθήνα
πριν 9 μέρες