Για εργοδότες
Κωδ:B2BSALES24
Εξωτερικός Πωλητής Karcher: Επαγγελματικές Λύσεις Καθαρισμού - B2B Sales Representative

Αρμοδιότητες:

  • Εύρεση νέου πελατολογίου (τελικοί πελάτες) σε συγκεκριμένες επαγγελματικές ομάδες στην περιοχή ευθύνης.
  • Ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου – πώληση και άλλων μηχανημάτων & χημικών καθαριστικών / αναλωσίμων
  • Επισκέψεις σε πελάτες εντός Αττικής
  • Επίδειξη των Λύσεων Καθαρισμού της Karcher & εκπαίδευση των πελατών στην σωστή χρήση των μηχανημάτων / αξεσουάρ / χημικών
  • Επίλυση απλών τεχνικών θεμάτων σε ότι αφορά τα μηχανήματα (service «πρώτων βοηθειών»)
  • Παρακολούθηση της Αγοράς και του Ανταγωνισμού

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Σχολής κατά προτίμηση Τεχνικής κατεύθυνσης
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων και ιδιαίτερα των B2B πωλήσεων μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Γνώση και χρήση MS Office, Διαδικτύου
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Θετική προσωπικότητα προσανατολισμένη στις πωλήσεις
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

 Παροχές:

Στους εργαζόμενους του Τμήματος Πωλήσεων της εταιρείας προσφέρεται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο (χρήση σε ωραριο εργασίας-λειτουργίες εταιρίας)
  • Laptop
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Πλήρης απασχόληση
  • Εκπαίδευση
  • Φιλικό, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Πειραιάς
πριν 12 μέρες