Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΖΥΜΗΣ

Η Εταιρία  Περνιεντάκης Δ. ΑΕΒΕ, με πολυετή εμπειρία στον κλάδο Εμπορίας και Διανομής καταναλωτικών αγαθών, στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξης της,  αναζητά Πωλητή, για την πώληση επώνυμων προϊόντων στον χώρο της ζύμης και της αρτοποιίας, για μόνιμη εργασία με έδρα το Ηράκλειο ή το Ρέθυμνο.

Καθήκοντα:

  • Παροχή υποστήριξης στους πελάτες σε τεχνικά θέματα που αφορούν διαχείριση προϊόντων για άψογο τελικό ποιοτικό αποτέλεσμα.
  • Κάλυψη του υπάρχοντος πελατολογίαου και ανάπτυξη νέου στην κατηγορία προϊόντων αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής.
  • Διατήρηση άριστων σχέσεων με τους πελάτες.

Προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία στο χώρο της ζύμης ή της αρτοποιίας/ζαχαροπλαστικής
  • Εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ, ιδανικά στον τομέα τεχνολογίας τροφίμων
  • Καλή χρήση Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Γνώση Γαλλικών επιθυμητή

Προσφέρονται:

  • Πλήρης εκπαίδευση στα προϊόντα, στα συστήματα και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων & εμπειρίας
  • Bonus επίτευξης στόχων πωλήσεων
  • Εταιρικό πρόγραμμα Ιδιωτικής ασφάλισης υγείας
  • Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον
  • Εταιρικό αυτοκίνητο & κινητό

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με email στην παρακάτω διεύθυνση : viografika@pernientakis.gr με την ένδειξη «Πωλητής».

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Ηράκλειο
πριν 10 μέρες