Για εργοδότες
Biomedical Chemist

Η εταιρεία A.J. Vouros Ltd μέλος του ομίλου εταιρειών Vouros Group of Companies στην Κύπρο ζητά να προσλάβει απόφοιτο σχολής Biomedical Chemistry για το τμήμα Χημικών με έδρα την Λευκωσία

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Ανάπτυξη του υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Παρουσίαση και προώθηση νέων προϊόντων στους πελάτες.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας σχολής Biomedical Chemistry ή παρεμφερούς ειδικότητας.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή χρήση Microsoft
  • Εμπειρία στο κλάδο των πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρονται:

  • Πολύ ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας συμπεριλαμβανομένου και 13ος μισθός
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και τηλέφωνο
  • Ένα αεροπορικό εισιτήριο με επιστροφή ετησίως για Ελλάδα

Οι ενδιαφερόμενοι αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@ajvouros.com με τίτλο θέση Biomedical Chemist

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας.

Λευκωσία
πριν 11 μέρες