Για εργοδότες
Πωλητής Πωλήτρια

Για το Κατάστημα  ΗΡΩΝ στην Αργυρούπολη , αναζητάμε άμεσα Πωλητή/ρια

Αν ο χώρος των πωλήσεων είναι αυτό που σας ενδιαφέρει, παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό .

Περιγραφή Θέσης Πωλητή - Πωλήτριας

  • Πώληση υπηρεσιών της εταιρείας ΗΡΩΝ  Αργυρούπολης εντός καταστήματος. Διερευνά τις ανάγκες και παρέχει λύσεις και συμβουλές στοχεύοντας στην αποτελεσματική προώθηση των προγραμμάτων
  • Εξοφλήσεις λογαριασμών
  • Διαχειρίζεται την εισερχόμενη επικοινωνία από υφιστάμενους και δυνητικούς πελάτες παρέχοντας ορθή ενημέρωση για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας μας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Kατά προτίμηση Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ/Κολλεγίου/ΙΕΚ
  • Καλή γνώση εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή η γνώση προγράμματος CRM
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προυπηρεσία ως πωλητής/ρια καταστήματος, ιδανικά στον χώρο της ενέργειας θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

  •  Μερική απασχόληση
  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  •  Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων
  •  Bonus επίτευξης στόχων
  •  Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  •  Συνεχή εκπαίδευση
Αργυρούπολη
πριν 12 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση