Για εργοδότες
Κωδ:REV_11_24
Στέλεχος Ανάπτυξης Πωλήσεων Λιπαντικών
ΒάρηΤοποθεσία
Βάρη
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η Εταιρία Πετρελαιοειδών

REVOIL ΑΕΕΠ

επιθυμεί να προσλάβει

Προφίλ εταιρίας:

Η REVOIL είναι μία δυναμικά αναπτυσσόμενη Εταιρεία Πετρελαιοειδών στην Ελληνική αγορά. Είναι εισηγμένη στο Χ.Α.Α. και κατέχει 10% μερίδιο αγοράς με δίκτυο 510 πρατηρίων. Στόχος της Εταιρείας είναι η συνεχής ανάπτυξη με καινοτομία, πρωτοπορία και σεβασμό στον άνθρωπο, την κοινωνία και το περιβάλλον.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων λιπαντικών σε νέους πελάτες
  • Έρευνα αγοράς και γνώση ανταγωνισμού
  • Εκτέλεση προωθητικών ενεργειών Marketing
  • Παροχή τεχνογνωσίας, συμβουλευτική υποστήριξη και εκπαίδευση συνεργατών
  • Υποστήριξη της πιστωτικής πολιτικής πωλήσεων λιπαντικών

Απαραίτητα προσόντα:

  • 5 έτη και άνω εμπειρία στις πωλήσεις λιπαντικών
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα και την επίτευξη των στόχων
  • Γνώση Αγγλικών και Η/Υ(ΜS Office)
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια εντός Ελλάδος

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (Μισθός & Bonus)
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, laptop, κινητό
  • Ομαδικό πρόγραμμα νοσοκομειακής και ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης

Βάρη
Με μεγάλη εμπειρία