Για εργοδότες
IQOS Advisor – Δίκτυο Συνεργατών (Σπάτα)

Πιστεύουμε στους ανθρώπους. Στόχος μας είναι να παρέχουμε τις καλύτερες πιθανές υπηρεσίες στους καταναλωτές γι’ αυτό και θέλουμε ανθρώπους με όρεξη και πάθος για δουλειά.​

Θέτουμε υψηλούς στόχους. Είμαστε αρωγοί της αλλαγής, προσφέροντας την απόλυτη εμπειρία, προσθέτοντας αξία στους καταναλωτές καθώς και στους συνεργάτες μας.​

Αν είσαι άνω των 21 και τα παραπάνω εκφράζουν κ εσένα .. αυτή είναι η στιγμή!

Αναζητάμε IQOS Advisor στο δίκτυο συνεργατών!

Περιγραφή Θέσης:

  • Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων ​
  • Ενημέρωση και ποιοτική επικοινωνία για τα προϊόντα της εταιρίας
  • Χτίσιμο σχέσης εμπιστοσύνης μέσω ανοιχτής και διαδραστικής επικοινωνίας
  • Παροχή έγκυρων πληροφοριών χρησιμοποιώντας τις κατάλληλες μεθόδους/εργαλεία

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα λιανικής​
  • Ικανότητα επικοινωνίας στην Ελληνική και στην Αγγλική γλώσσα ​
  • ∆υναμική και ευχάριστη προσωπικότητα​
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών​
  • Ικανότητα να δουλεύουν αποτελεσματικά σε ένα ομαδικό περιβάλλον και να παρέχουν εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών ​
  • Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες​
  • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα

Παρέχονται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών ​
  • Bonus επίτευξης στόχων​
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Κυλιόμενο πρόγραμμα στο ωράριο καταστημάτων​
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Κάλυψη μέρους των εξόδων μετακίνησης
Σπάτα Λούτσας
πριν 13 μέρες
Entry / Αρχάριος