Για εργοδότες
Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών

Η IDEA HELLAS προσφέρει ευκαιρία εργασίας σε νέο εργαζόμενο έως 40 ετών, για πλήρη απασχόληση και άμεση πρόσληψη στο φυσικό κατάστημά της στην Νέα Ιωνία, Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών.

Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών ηλεκτρονικού καταστήματος e-shop
  • Καταχώρηση Τηλεφωνικών παραγγελιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου και email

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, άριστη χρήση προφορικού και γραπτού λόγου
  • Ικανότητα ανάλυσης θεμάτων/προβλημάτων
  • Επίδειξη ικανοτήτων οργάνωσης και πρόληψης
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, εμπιστευτικότητα και ακεραιότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκής επιμόρφωση
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος

Επαγγελματική εμπειρία, στο χώρο εξυπηρέτησης πελατών, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Νέα Ιωνία
πριν 13 μέρες