Για εργοδότες
Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών (Customer Service)

H ASC MAP AEBE, επίσημος αντιπρόσωπος της ASICS International σε Ελλάδα και Κύπρο με έδρα την Γλυφάδα, αναζητά Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών (Customer Service).

Αρμοδιότητες

  • Υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων χονδρικής της εταιρείας
  • Σύνταξη, καταχώριση και διαχείριση παραγγελιών χονδρικής
  • Εξυπηρέτηση πελατών ηλεκτρονικού καταστήματος e-shop
  • Καταχώρηση Τηλεφωνικών παραγγελιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου και email
  • Έκδοση και διαχείριση παραστατικών

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη και άνω, στο χώρο εξυπηρέτησης πελατών, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν εάν υπάγεται σε παρόμοιο κλάδο.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, άριστη χρήση προφορικού και γραπτού λόγου
  • Καλή γνώση ERP και MS Office προγραμμάτων
  • Καλή γνώση και χρήση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα ανάλυσης θεμάτων/προβλημάτων
  • Επίδειξη ικανοτήτων οργάνωσης και πρόληψης
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, εμπιστευτικότητα και ακεραιότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκής επιμόρφωση
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν το βιογραφικό σημείωμα αναφέροντας στην αίτησή τον κωδικό : CS001 στο Θέμα του e-mail

Αθήνα
πριν 13 μέρες