Για εργοδότες
Κωδ:SA_0224
Υπάλληλος Καταστήματος (Κολωνάκι)
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 14 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment, δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλομενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα του Mass Recruitment του kariera.gr αναζητά για λογαριασμό της εταιρίας MCM, που δραστηριοποιείται στον χώρο πώλησης premium αξεσουάρ ένδυσης παγκοσμίου φήμης, Υπάλληλο Καταστήματος, για να στελεχώσει τo κεντρικό της κατάστημα στο Κολωνάκι.

Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση καθημερινών διαδικασιών καταστήματος
  • Διαχείριση & παρακολούθηση εμπορευμάτων προς πώληση/έκθεση στο δίκτυο καταστημάτων
  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Χρήση Η/Υ για την καταγραφή των πωλήσεων και την καταχώρηση κωδικών των προϊόντων
  • Έλεγχος του αποθέματος και διαχείριση αποθήκης

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση υπολογιστών (Windows, MS Office)
  • Σχετική εμπειρία σε ανάλογη θέση λιανικής πώλησης θα εκτιμηθεί
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

#hiringsolutionsisrecruiting

Αθήνα