Για εργοδότες
IQOS Advisor - Δίκτυο Καταστημάτων IQOS (Ιωάννινα)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Εάν είσαι άνω των 21 και οι φίλοι σου σε χαρακτηρίζουν επικοινωνιακό τύπο με όρεξη για ό,τι καταπιάνεσαι μάλλον είσαι αυτό που ψάχνουμε!

Γίνε τώρα μέλος στην Ομάδα των καταστημάτων IQOS! Τα καταστήματα IQOS προσφέρουν ένα μοναδικό περιβάλλον εργασίας εστιάζοντας στην καινοτομία και την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών μας.

Αναζητάμε IQOS Advisor στο δίκτυο καταστημάτων IQOS!

Περιγραφή Θέσης:

  • Προώθηση και υποστήριξη πωλήσεων​ εντός του καταστήματος
  • Ενημέρωση και ποιοτική επικοινωνία για τα προϊόντα της εταιρίας​
  • Εξυπηρέτηση και παροχή ολοκληρωμένης εμπειρίας των πελατών
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων ​
  • Τήρηση διαδικασιών και σωστή χρήση εργαλείων/μεθόδων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα λιανικής
  • ∆υναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών
  • Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων
  • Ικανότητα αποτελεσματικής εργασίας σε ένα ομαδικό περιβάλλον
  • Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Ικανότητα γραπτής και προφορικής επικοινωνίας στην Ελληνική και στην Αγγλική γλώσσα
  • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Κάλυψη μέρους των εξόδων μετακίνησης
  • Προοπτικές εξέλιξης και συνεχής εκπαίδευση & ενημέρωση
Ιωάννινα
πριν 14 μέρες
Entry / Αρχάριος