Για εργοδότες
Κωδ:salesKriti
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Company logo - click to visit company page
1-15
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος

Η ΝΙΚΑΡΤΕ/tesa με έδρα την Αθήνα, αποκλειστική αντιπρόσωπος της Γερμανικής εταιρείας παραγωγής αυτοκόλλητων ταινιών tesa για την παραδοσιακή αγορά, η οποία συμπεριλαμβάνει χρωματοπωλεία, αποθήκες δομικών υλικών, τεχνικά καταστήματα, καταστήματα ηλεκτρολογικού υλικού κ.ά., αναζητά σύμβουλο πωλήσεων για την Κρήτη και τα Δωδεκάνησα, με έδρα το Ηράκλειο.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου (πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ Τεχνικού Επαγγέλματος θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν).
  • Εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων.
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης και η δυνατότητα ταξιδιών με διανυκτέρευση (ενδεικτικά 5-6 διανυκτερεύσεις τον μήνα).

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου.
  • Αναζήτηση δυνητικών πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου.
  • Συνεχής υποστήριξη των πελατών μετά την παραλαβή των προϊόντων.
  • Επίτευξη στόχων.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο.
  • Tablet - κινητό τηλέφωνο.
Ηράκλειο
πριν 19 μέρες