Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ Β2Β

Η εισαγωγική εταιρεία, Happy House Deroukakis, πρωτοπόρος εταιρεία στον κλάδο της, χονδρική πώληση οικιακών ειδών - ειδών κομμωτηρίου, με έδρα την Αθήνα & την Κρήτη, διαθέτει ένα πλήρες και οργανωμένο δίκτυο πωλήσεων που καλύπτει ολόκληρη την ελληνική αγορά.Στα πλαίσια της εξέλιξής της ζητά Συνεργάτη - Πωλητή για την διατήρηση των υφιστάμενων συνεργασιών και την ανάπτυξη του πελατολογίου στην Πελοπόννησο.

Περιγραφή θέσης:

  • παραγγελιοληψία και παρακολούθηση ραφιού στα supermarket σύμφωνα με τις κεντρικές συμφωνίες της εταιρίας μας
  • ανάπτυξη πελατολογίου στην Πελοπόννησο.

Απαραίτητα προσόντα:

  • κατοχή διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
  • όρεξη για δουλειά και ανέλιξη μέσω της εταιρίας μας
  • απολυτήριο λυκείου
  • προϋπηρεσία σε χονδρική πώληση

Η εταιρία προσφέρει:

  • μόνιμη πλήρη απασχόληση
  • πλήρη ασφάλιση
  • μπόνους επίτευξης στόχων
  • εταιρικό αυτοκίνητο
  • σταθερό εργασιακό περιβάλλον
Πάτρα
πριν 21 μέρες