Για εργοδότες
Account Manager
Company logo - click to visit company page
16-50
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Η Hemoglobe Hellas, εισαγωγική/εμπορική εταιρεία με ηγετική θέση στην αγορά συστημάτων και καινοτόμων τεχνολογιών υγείας, αναζητά Ιατρικό Επισκέπτη - Account Manager για την προώθηση ιατροτεχνολογικών προϊόντων αιχμής, στη θεραπευτική κατηγορία του Διαβήτη.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ Βιοεπιστημών, ή/και Διοίκησης Επιχειρήσεων/Επιστήμες Υγείας ή/και Θετικές Επιστήμες,
  • Προϋπηρεσία στην φαρμακευτική αγορά/αγορά ιατροτεχνολογικών προϊόντων
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία στη θεραπευτική κατηγορία του διαβήτη
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα δημιουργίας μακροχρόνιων και σταθερών επαγγελματικών σχέσεων
  • Ομαδικότητα, ανάληψη ευθύνης και επικέντρωση στα αποτελέσματα
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών και εφαρμογών Η/Υ
  • Ψηφιακή κατάρτιση και εξοικείωση με την τεχνολογία
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και δυνατότητα πραγματοποίησης ταξιδιών
  • Προσανατολισμός στους στόχους της εταιρείας και το αποτέλεσμα
  • Εστίαση στην ποιότητα και στην τήρηση συστήματος διαχείρισης

Αρμοδιότητες:

  • Επιστημονική ενημέρωση σε νοσοκομειακούς και ιδιώτες Επιστήμονες Υγείας
  • Διαχείριση και ανάπτυξη λογαριασμών ευθύνης
  • Συμβολή στην εταιρική ανάπτυξη μέσω εφαρμογής της εμπορικής στρατηγικής στον τομέα ευθύνης
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού
  • Επικαιροποίηση γνώσης για τα προϊόντα ευθύνης και προώθησή τους σύμφωνα με τις ανάγκες της αγοράς και τον κώδικα δεοντολογίας
  • Τήρηση αρχείων πελατών και ραντεβού
  • Συνεργασία με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει εμπειρίας και δεξιοτήτων
  • Αυτοκίνητο, Κινητό τηλέφωνο, Laptop, Tablet, ιδιωτική ασφάλιση
  • Bonus επί επίτευξη στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Ίσες ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης, σε ένα σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας όπου η ομαδική εργασία, η επικοινωνία, η βελτίωση και η ανταμοιβή αποτελούν θεμελιώδη στοιχεία

Κρυονέρι