Για εργοδότες
Πολιτικός μηχανικός | Υπεύθυνος πωλήσεων
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
16-50
Υπηρεσίες Λογισμικού και Πληροφορικής
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η LH Λογισμική -πρωτοπόρος ελληνική εταιρία παραγωγής & εμπορίας τεχνικού λογισμικού πολιτικών μηχανικών/ αρχιτεκτόνων- αναζητά διπλωματούχο Πολιτικό Μηχανικό – Δομοστατικό για την προώθηση & πώληση των προϊόντων της.

Απαραίτητα προσόντα:

  •  Καλή γνώση του στατικού προγράμματος Fespa ή/και του αρχιτεκτονικού προγράμματος Tekton
  • Καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων 2D τύπου AutoCAD
  • Ευχέρεια στη χρήση MS Office
  • Ευχέρεια στη χρήση Αγγλικής γλώσσας
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Επικοινωνία (τηλεφωνική, μέσω email & social media) με πελάτες και νέους ενδιαφερόμενους
  • Επίδειξη (demo) του προγράμματος σε υποψήφιους αγοραστές
  • Πρόταση εξατομικευμένων λύσεων σύμφωνα με τη φύση του κάθε έργου του μελετητή (πολιτικού μηχανικού ή αρχιτέκτονα)
  • Στήσιμο και παρακολούθηση campaigns σε πλατφόρμες email & social media marketing
  • Σύνταξη & επικαιροποίηση εγγράφων που συνοδεύουν την πώληση

Θα εκτιμηθούν θετικά: προγενέστερη επαγγελματική εμπειρία, γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων 3D & φωτορεαλισμού, επικοινωνιακή ικανότητα και οργανωτικό πνεύμα.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο lh@lhlogismiki.gr

Αθήνα