Για εργοδότες
Κωδ:YPASAL101
SALES/Πωλήσεις B2B - YACHTS & BOATS LIGHTING (Αγγλικά)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η YPHOS αναζητά πωλητή B2B με άριστη γνώση αγγλικών για μόνιμη εργασία. Η θέση απαιτεί καθημερινή επικοινωνία στα αγγλικά. Επιθυμητή εμπειρία στον κλάδο της Ναυτιλίας και σε Ναυτιλιακό Εξοπλισμό.

YPHOS

Η YPHOS είναι μια σύγχρονη εταιρεία κατασκευής υποβρύχιου φωτισμού για Yachts & Boats και ανάπτυξης τεχνολογιών ναυτιλίας. Είναι μια ταχύτατα ανερχόμενη εταιρεία στον κλάδο της και το βασικό της πελατολόγιο απαρτίζεται από πελάτες στο εξωτερικό.

Περισσότερες πληροφορείς θα βρείτε στο site www.yphos.com

Περιγραφή θέσης:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων του υπάρχοντος πελατολογίου
  • Διεύρυνση πελατολογίου
  • Ενημέρωση του πελατολογίου για διαθέσιμα ή νέα προϊόντα, προσφορές και καμπάνιες, cross selling προϊόντων
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Συνεχής υποστήριξη των πελατών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις Β2Β ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες, δυναμισμός, ομαδικό πνεύμα
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και MS Office
  • Άριστες δεξιότητες οργάνωσης

Παροχές:

  • Άρτια εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επιπρόσθετα bonus επίτευξης στόχου
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Υπερσύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Κηφισιά
πριν ένα μήνα