Για εργοδότες
Κωδ:CODE 300
Μηχανολόγος Μηχανικός

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

  • Πώληση και υποστήριξη δομικών και περιφερειακών υλικών (Πόρτες Πυρασφαλείας, Κάγκελα, Πολυκαρμπονικά, Σίδερα, Deck κ.α.)
  • Δημιουργία και διαχείριση σχεδίων σε Autocad
  • Τηλεφωνική Παραγγελειοληψία και διαχείριση έργων
  • Τεχνική υποστήριξη σε έργα (σχέδια, shop drawings κτλ)
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Μηχανολόγου-Μηχανικού
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση Office 365
  • Άριστη γνώση σχεδιαστικού προγράμματος Autodesk Autocad
  • Ηλικία: 27-45
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3-5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Οι άνδρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις

Επιθυμητά επιπρόσθετα προσόντα

  • Γνώση εμπορικής εφαρμογής Soft1
  • Άνεση στην επικοινωνία και την διαπραγμάτευση
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Αποτελεσματική οργάνωση και διαχείριση χρόνου

Είδος εργασίας

  • Πλήρης Απασχόληση

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους (συνοδευόμενο με φωτογραφία), αναφέροντας τον κωδικό της θέσης, με e-mail στο i.serafetinidis@doukas.com.gr

Περιστέρι
πριν ένα μήνα