Για εργοδότες
Κωδ:CODE 100
Εσωτερικός Πωλητής στο τμήμα Ρολών & Αυτοματισμών

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

  • Πώληση Ρολών (Αλουμινίου, Σιδήρου), Γκαραζόπορτας (Σπαστής / Μονοκόμματης), και αυτοματισμών πορτών (Ηλεκτρικά Μοτέρ κ.α.)
  • Τηλεφωνική Παραγγελειοληψία
  • Τηλεφωνική Τεχνική υποστήριξη
  •  Διαχείριση Επισκευών / Τεχνική υποστήριξη προϊόντων
  •  Επικοινωνία με τους προμηθευτές

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ ή Παρόμοιας Τεχνικής κατάρτισης
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ, Μ/S Οffice
  • Ηλικία: 27 - 45
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Οι άνδρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις

Απαραίτητες Τεχνικές Γνώσεις

  • Γνώση τεχνικών λεπτομερειών στα προϊόντα που αφορούν στα προϊόντα που αφορούν τα ρολά / γκαραζόπορτες / ηλεκτρικά μοτέρ και γενικά τους αυτοματισμούς
  • Γνώση των εξαρτημάτων που αφορούν τα ρολά

Επιθυμητά επιπρόσθετα προσόντα

  • Γνώση εμπορικής εφαρμογής SoftOne
  • Άνεση στην επικοινωνία και την διαπραγμάτευση
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Αποτελεσματική οργάνωση και διαχείριση χρόνου

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους (συνοδευόμενο με φωτογραφία), αναφέροντας τον κωδικό της θέσης, με e-mail στο i.serafetinidis@doukas.com.gr

Περιστέρι
πριν ένα μήνα