Για εργοδότες
Κωδ:CODE 200
Περιοδεύων Πωλητής (Αγρίνιο)

Απαραίτητα προσόντα

  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Χρήση Η/Υ, Οffice 365, Teams
  • Ηλικία: 30-45
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3-5 ετών σε αντίστοιχη θέση (θα ζητηθούν συστάσεις)
  • Δυνατότητα εβδομαδιαίων ταξιδιών στην Δυτική Ελλάδα
  • Οι άνδρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

  • Γνώση της αγοράς του Αλουμινίου ή του ευρύτερου κλάδου των κατασκευών
  • Ενημέρωση και υποστήριξη των προϊόντων της εταιρείας σε κατασκευαστές συστημάτων αλουμινίου και σιδήρου
  • Προώθηση Προϊόντων Αλουμινίου (Αρχιτεκτονικό Σύστημα, Εξαρτήματα Αλουμινίου, Ρολά, Σίτες, Κάγκελα, Πόρτες, Μηχανήματα, Εργαλεία, Πολυκαρμπονικά, Deck κ.α.)   Διαχείριση Επισκευών / Τεχνική υποστήριξη προϊόντων
  • Οργάνωση και ανάπτυξη του υπάρχοντος πελατολογίου
  • Reporting
  • Πολύ καλή επικοινωνιακή ικανότητα
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες και εμπειρία στις πωλήσεις παραπλήσιων προϊόντων
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Ακεραιότητα
  • Δυναμική προσωπικότητα

Προσφέρεται

  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Πελατολόγιο
  • Αυτοκίνητο, Κινητό τηλέφωνο, Tablet
  • Ανταγωνιστικό οικονομικό πακέτο με σταθερό μισθό & Bonus πωλήσεων βάση στοχοποίησης

Είδος εργασίας

  • Πλήρης Απασχόληση

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους (συνοδευόμενο με φωτογραφία), αναφέροντας τον κωδικό της θέσης, με e-mail στο i.serafetinidis@doukas.com.gr

Αγρίνιο
πριν ένα μήνα
Με μεγάλη εμπειρία