Για εργοδότες
Κωδ:ΚΩΔ. ΔΕ 2
REGIONAL AMBASSADOR
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Regional Ambassador

Αναζητούμε Εκπρόσωπο για την στελέχωση της ομάδας Νew Accounts του Οργανισμού GEA. Οι αρμοδιότητες του Εκπροσώπου είναι η επιθεώρηση, η επικοινωνία και η διαπραγμάτευση της αδειοδότησης νέου πελατολογίου εντοπίζοντας και αναλύοντας τις ιδιαιτερότητες του εκάστοτε πελάτη.

Αυτή είναι μια ευκαιρία να γίνετε μέλος μιας ταχέως αναπτυσσόμενης και ανταγωνιστικής ομάδας, στον εμπειρότερο αλλά ταυτόχρονα πιο σύγχρονο Οργανισμό μουσικών δικαιωμάτων στην Ελλάδα, τον GEA.

Με έδρα την Αθήνα και νεανικό εργασιακό κλίμα, ο GEA, τοποθετώντας τους δικαιούχους και τις επιχειρήσεις στο επίκεντρο της δραστηριότητάς του και έχοντας το μεγαλύτερο Market Penetration στην αγορά της Ελλάδος, προσφέρει μια επαγγελματική ευκαιρία για να παρουσιάσετε τις δεξιότητές σας και να ενταχθείτε επαγγελματικά στην κουλτούρα ενός Οργανισμού Δικαιωμάτων Μουσικής.

Αρμοδιότητες

· Παρακολούθηση, έρευνα και επίβλεψη νέου πελατολογίου

· Προετοιμασία και προγραμματισμός συναντήσεων στο πελατολόγιο που ανατίθεται

· Εξέλιξη νέων επικοινωνιακών τακτικών marketing

· Ανάπτυξη στρατηγικών - μοντέλων πωλήσεων και ανάλυση της αποτελεσματικότητας τους.

Απαιτούμενα

· Ισχυρές επικοινωνιακές, διαπραγματευτικές και διαπροσωπικές δεξιότητες

· Ευχέρεια στην επικοινωνία, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας

· Κίνητρο για προσωπική επιτυχία και εξέλιξη

· Σοβαρότητα, υπευθυνότητα, ευγένεια, ευστροφία και εργατικότητα

· Δυνατότητα για ταξίδια σε όλη την Ελλάδα

· Πολύ καλός χειρισμός υπολογιστή και Microsoft Office

· Δίπλωμα οδήγησης

Επιθυμητά προσόντα

· Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων

· Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικών επιστημών / Διοίκησης επιχειρήσεων

· Γνώση του κλάδου εστίασης, ξενοδοχείων και καφέ.

Παροχές

· Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

· Εταιρικό κινητό και tablet

· Εταιρικό αυτοκίνητο

· Ασφάλιση επαγγελματικής δραστηριότητας

· Bonus επίτευξης στόχων

ΚΩΔ: ΔΕ 2

Αθήνα