Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α.Β.Ε.Ε.Α «Δρομέας»

Aναζητεί πωλητές για το κατάστημα των Αθηνών.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Θα ενταχθεί στην ομάδα πωλήσεων του καταστήματος Αθηνών
  • Πραγματοποιεί συμφωνίες για ανάπτυξη πωλήσεων με B2B πελάτες
  • Παρακολουθεί τις προσφορές και τις παραγγελίες των πελατών του σε καθώς και το χρονοδιάγραμμα παράδοσης των παραγγελιών του
  • Διαχειρίζεται την πληροφόρηση και συντονίζει τις ενέργειες των εμπλεκόμενων τμημάτων αναφορικά με πελάτες και προσφορές

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ - ΤΕΙ Οικονομικές επιστήμες / Διοίκησης Επιχειρήσεων / Marketing
  • Εμπορική αντίληψη
  • Ανεπτυγμένη επικοινωνία, οργάνωση και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Αυτό-παρακίνηση και εστίαση στο αποτέλεσμα
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Η εταιρία παρέχει:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Πακέτο bonus επίτευξης πωλήσεων
  • Συνεχή εκπαίδευση στον τομέα των πωλήσεων και του επίπλου γραφείου
  • Χώρο για επαγγελματική και προσωπική εξέλιξη.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΠΩΛΗΤΗΣ
Χολαργός
πριν ένα μήνα
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία