Για εργοδότες
Κωδ:len_st_231115
Πωλητές / Πωλήτριες Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Το Lenovo Official Store, ο απόλυτος τεχνολογικός προορισμός της Αθήνας, βρίσκεται στο The Mall Athens, και προσφέρει Εξυπνότερη Τεχνολογία για όλους.

Στον εξαιρετικά μοντέρνο χώρο του καταστήματος, οι καταναλωτές μπορούν να γνωρίσουν από κοντά, το σύνολο των προϊόντων του Νο1 κατασκευαστή ηλεκτρονικών υπολογιστών, στον κόσμο. Εμπειρία, τεχνολογικές καινοτομίες και μοναδική εξυπηρέτηση για τα premium προϊόντα της επιλογής Lenovo.

Επιθυμούμε να προσλάβουμε Πωλητές / Πωλήτριες Ηλεκτρονικών Υπολογιστών για πλήρη ή/και μερική απασχόληση στο The Mall Athens στο Μαρούσι.

Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή του Καταστήματος.

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση υψηλότατου επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών
  • Πωλήσεις / επίτευξη των στόχων του Καταστήματος
  • Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας
  • Διαρκής ενημέρωση των εξελίξεων στην αγορά της Πληροφορικής
  • Τιμολόγηση

Απαραίτητα προσόντα:

  • 2ετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση προϊόντων τεχνολογίας (Η/Υ, notebooks)
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Πελατοκεντρικός χαρακτήρας
  • Πάθος για την Πληροφορική
  • Απολυτήριο Λυκείου τουλάχιστον

Προσφέρουμε:

  • Πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών
  • Ευχάριστο και μοντέρνο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Ομαδικό συμβόλαιο υγείας
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση