Για εργοδότες
Κωδ:ΗΛ. ΕΝΕΡΓΕΙΑ
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Κύριες αρμοδιότητες ρόλου:

  • Εξυπηρέτηση πελατών Ηλεκτρικής Ενέργειας και Φυσικού Αερίου.
  • Διαχείριση εισερχόμενων τηλεφωνημάτων για θέματα συμβάσεων, πληρωμών, χρεώσεων, λογαριασμών κλπ.
  • Διαχείριση πληρωμών πελατών.
  • Διαχείριση αιτημάτων& παραπόνων.
  • Λειτουργία μηχανογραφικού συστήματος, επεξεργασία δεδομένων και εξαγωγή ποσοτικών και οικονομικών στοιχείων.

Προσόντα & ικανότητες:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ (Επιθυμητό πτυχίο Οικονομικής κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων).
  • Προϋπηρεσία σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας τόσο με εσωτερικούς, όσο και με εξωτερικούς πελάτες της Εταιρείας.
  • Οργανωτικότητα & ομαδικότητα.
  • Πελατοκεντρική αντίληψη.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη χρήση MS Office.

Προσφέρεται: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & παροχών καθώς κι ένα άριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.

Κηφισιά
πριν ένα μήνα