Για εργοδότες
Πωλητής Επαγγελματικών Οχημάτων
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία εμπορίας και κατασκευής λεωφορείων Α. ΝΙΚΑΣ Α.Ε αναζητά πωλητή επαγγελματικών οχημάτων για πλήρη, πενθήμερη απασχόληση.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία, διαπραγμάτευση και παρουσίαση των οχημάτων και των σχετικών οικονομικών προσφορών.
  • Καθοδήγηση πελατών, παρουσιάζοντας τεχνικές λεπτομέρειες και συγκεκριμένες νομικές ή οικονομικές διαδικασίες.
  • Επικοινωνία με τους πελάτες στην οργάνωση και την επεξεργασία επιλογών χρηματοδότησης και αγοράς.
  • Διατήρηση υφιστάμενων πελατών και διεύρυνση πελατολογίου.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • 0-2 χρόνια εργασιακή εμπειρία σε σχετική θέση πωλήσεων.
  • Προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση του πελάτη προσωπικότητα.
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια.
  • Γνώση MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, τόσο προφορικά όσο και γραπτά.
  • Δίπλωμα οδήγησης για επαγγελματικά οχήματα (C/D/E) θα εκτιμηθεί επιπλέον.
  • Κατοχή βασικών γνώσεων, που αφορούν σύγχρονες τεχνολογίες λειτουργίας οχημάτων.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (αφορά τους άνδρες υποψηφίους).

Δεξιότητες:

  • Δυναμική προσωπικότητα, άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εμπειρία στη Διαχείριση Παραπόνων και Εξυπηρέτησης Πελατών
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια και την αποτελεσματική διαχείριση πολλαπλών καθηκόντων.
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και έμφαση στο αποτέλεσμα

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βασισμένο στα προσόντα του υποψηφίου.
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο, έξοδα μετακίνησης και εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

Τηλ. Επικοινωνίας : 210 3457350

E-mail: info@nikas-buses.gr

Site : https://nikas-buses.gr/

Ασπρόπυργος
πριν ένα μήνα
Entry / Αρχάριος