Για εργοδότες
Agents Τηλεφωνικών Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Περιγραφή θέσης:

Το τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων του Mediterranean College είναι υπεύθυνο για την τηλεφωνική ή διαδικτυακή επικοινωνία με υποψήφιους φοιτητές, την ενημέρωση τους σχετικά με τα προγράμματα σπουδών, τις παροχές και τις δράσεις του Κολλεγίου, και την ορθή διαχείριση της βάσης του πελατολογίου (CRM system).

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο πανεπιστημίου (ανεξαρτήτως τομέα)
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • Επαγγελματισμός & ομαδικό πνεύμα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα & στην επίτευξη στόχων
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση

Παροχές:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός (8ωρη απασχόληση)
  • Ετήσιο bonus βάσει απόδοσης
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Θεσσαλονίκη
πριν ένα μήνα
Entry / Αρχάριος