ΥΠΑΛ. ΓΡΑΦΕΙΟΥ - Service & Maintenance Back Office Executive
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
H εταιρεία FREDDO A.E., που κατέχει ηγετική θέση στο χώρο της Επαγγελματικής Ψύξης από το 1989, και εδρεύει στον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά υποψήφιο/φια για τα κεντρικά της γραφεία:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ – Service & Maintenance Back Office Executive

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση χρήσης προγραμμάτων MS Office
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χειρισμού μηχανογραφικών συστημάτων ERP ενώ θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα προϋπηρεσία σε πρόγραμμα Entersoft
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση στα εισερχόμενα αιτήματα και εφαρμογή των διαδικασιών διαχείρισης κι εξυπηρέτησης πελατών
  • Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Ταχύτητα διεκπεραίωσης εργασιών
  • Προϋπηρεσία σε υπηρεσίες υποστήριξης κι εξυπηρέτησης πελατών

Προσωπικά Χαρακτηριστικά

  • Οργανωτικές και αναλυτικές ικανότητες και ικανότητα στην επίλυση προβλημάτων
  • Διαχείριση Χρόνου
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας ως μέλος ομάδας
  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια και διακριτικότητα

Αρμοδιότητες της θέσης

  • Σύνταξη και παρακολούθηση προσφορών και παραγγελιών ανταλλακτικών για τις ανάγκες του Service
  • Διευθέτηση αιτημάτων προμήθειας ανταλλακτικών
  • Διεκπεραίωση διαδικασιών που σχετίζονται με τις αιτήσεις πελατών και συνεργατών
  • Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες για την άμεση διευθέτηση των αιτημάτων και παρακολούθηση εκκρεμοτήτων.
  • Διατήρηση σχέσεων εμπιστοσύνης με προμηθευτές, πελάτες και συνεργάτες
  • Τήρηση των διαδικασιών ροής των εργασιών για την εξασφάλιση μέγιστης απόδοσης

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Άμεση πρόσληψη
  • Πλήρη απασχόληση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Προοπτικές εργασιακής εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο email: s.devlioti@freddo.gr
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 0030-210 5913003
Περισσότερες πληροφορίες στο site: www.freddo.gr
Αθήνα
πριν ένα μήνα