Εξωτερικός Πωλητής Μικρής Λιανικής / IQOS trade specialist (Λάρισα)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
251-500
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας
ΛάρισαΤοποθεσία
Λάρισα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η MSPS παρέχει υπηρεσίες στην εταιρεία ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ για την προώθηση και πώληση του IQOS, ενός νέου καινοτόμου προϊόντος, και σε αυτό το πλαίσιο αναζητά άτομα με πάθος και όρεξη για να εργασθεί στο ρόλο του Trade Specialist σε Παραδοσιακά Σημεία Λιανικής Πώλησης με βάση την Λάρισα, καλύπτοντας και τις περιοχές Τρικάλων, Καρδίτσας, Κατερίνης.

Απασχόληση: Αορίστου χρόνου, πλήρης απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο.

Εάν οι φίλοι σου σε χαρακτηρίζουν ομαδικό και επικοινωνιακό τύπο.

Σου αρέσει η επαφή με τους καταναλωτές και δίνεις αξία σε ό,τι κάνεις.

Αν στα παραπάνω βλέπεις τον εαυτό σου...Αυτή είναι η στιγμή!

 Παρέχονται:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχής Εκπαίδευση & Καθοδήγηση
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ευχάριστο & Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων στα παραδοσιακά Σημεία Λιανικής Πώλησης
  • Ενημέρωση καταναλωτών και ποιοτική επικοινωνία για τα προϊόντα της ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ
  • 5ήμερο/8ωρο & ευέλικτο ωράριο εργασίας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή προώθηση προϊόντων
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευέλικτη διαθεσιμότητα
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Κάτοχος διπλώματος
Λάρισα