Για εργοδότες
B2B Πωλητής Μέσων Ατομικής Προστασίας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ομάδα του Hiring Solutions αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στους τομείς της Βιομηχανίας και των ανταλλακτικών αυτοκινήτων,  Β2Β Πωλητή Μέσων Ατομικής Προστασίας με σκοπό να ενταχθεί στη δυναμική ομάδα του τμήματος της Βιομηχανίας.

Οι αρμοδιότητες είναι οι εξής:

  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Διατήρηση του ήδη υπάρχοντος πελατολογίου
  • Follow up υποψήφιων και υφιστάμενων πελατών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές (Ελλάδα και εξωτερικό)
  • Έλεγχος των παραγγελιών
  • Έλεγχος των αποθεμάτων
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Τα απαραίτητα προσόντα είναι τα εξής:

  •  Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2-3 έτη σε πωλήσεις Μέσων Ατομικής Προστασίας
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών (Business English Level)
  • Καλή γνώση εφαρμογών MS Office
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Ικανότητα στην προσέλκυση νέων πελατών
  • Ικανότητα στη διαπραγμάτευση
  • Προσαρμοστικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, λαπτοπ, κινητό
  • Bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Διατακτικές σίτισης
  • Συνεχής προσωπική και επαγγελματική εξέλιξη
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

#hiringsolutionsrecruiting

Αθήνα
πριν ένα μήνα