Για εργοδότες
Κωδ:AMMCSR_2402
Customer Support Representative
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία κοσμημάτων ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΖΑΡΑΚΗ Α.Ε. αναζητά ένα ομαδικό και οργανωτικό άτομο για να καλύψει τη θέση του Customer Support Representative. Πρόκειται για full time εργασία (8 ώρες) μέσω φυσικής παρουσίας (on-site) από τα κεντρικά γραφεία στη Μεταμόρφωση, Αθήνα.

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες:

  • Απάντηση σε σχόλια και προσωπικά μηνύματα στα Social Media
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών σχετικά με online παραγγελίες
  • Πωλήσεις τηλεφωνικές ή μέσω άλλων digital καναλιών
  • Διαχείριση και απάντηση στα σχόλια του Google My Business
  • Διαχείριση και οργάνωση των αιτημάτων των πελατών μέσω email
  • Στρατηγικός χειρισμός αιτημάτων πελατών για τη βελτίωση της συνολικής αγοραστικής εμπειρίας και την ενίσχυση της αφοσίωσης.
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρείας και υποστήριξη τμήματος e-shop

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις ή σε άλλη θέση με άμεση επαφή με τον πελάτη
  • Εξοικείωση με Social Media πλατφόρμες όπως Facebook, Instagram, Tik Tok
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά-γραπτά)
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, μεθοδικότητα
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και ευγένεια
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης πελατών
  • Εχεμύθεια

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Εξοικείωση με συστήματα CRM και και commerce πλατφόρμες
  • Εξοικείωση με τη μόδα και το κόσμημα

Παροχές:

  • Υγιές και ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας.
  • Εκπαίδευση & ανάπτυξη των ικανοτήτων του επιλεγμένου ατόμου.
  • Δυνατότητα καριέρας.

Σχετικά με την Άννα Μαρία Μαζαράκη Α. Ε.:

Απόλαυση, χαρά, χαμόγελο, μόδα, χρώματα, σχέδια, στυλ. Αυτό σημαίνει για εμάς το κόσμημα. Η Άννα Μαρία Μαζαράκη ξεκίνησε να σχεδιάζει κοσμήματα το 1995 για τις φίλες της, για όλες εκείνες τις γυναίκες που θέλουν να ανανεώνουν το στυλ τους συνέχεια. Από την αρχή, το όραμα της εταιρείας ήταν, όλοι να μπορούν να απολαύσουν την μοναδικότητα του κοσμήματος χωρίς ενδοιασμούς και χωρίς άγχος για την τιμή.  Η προσιτή πολυτέλεια μας εμπνέει και μας φτιάχνει τη διάθεση.

Νέα Ιωνία
πριν 2 μήνες
Entry / Αρχάριος