Για εργοδότες
Sales Advisor | Λαμία
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

H Rainbow Waters, κορυφαία εταιρία στην κατηγορία των ψυκτών νερού και φίλτρων νερού στην Ελλάδα αναζητά Sales Advisor για το υποκατάστημα της στη Λαμία (θέση Κουτσοπλάτανος).

Επιθυμητά προσόντα:

  • Επικοινωνιακή ευχέρεια και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Οργανωτικότητα, υπευθυνότητα, ομαδικό πνεύμα, εμπιστοσύνη
  • Άριστες ικανότητες διαπραγμάτευσης και επίτευξης στόχων
  • Γνώση Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Τουλάχιστον διετή εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων
  • Ολοκληρωμένες σπουδές στην Δευτεροβάθμια εκπαίδευση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψηφίους
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Διεύρυνση του πελατολογίου με διερεύνηση των αναγκών των πελατών για στοχευμένες λύσεις
  • Διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Εξυπηρέτηση ως σύνδεσμος επικοινωνίας μεταξύ πελατών και εσωτερικών ομάδων
  • Επίλυση τυχόν θεμάτων και προβλημάτων που αντιμετωπίζουν οι πελάτες και αντιμετώπιση παραπόνων ώστε να διατηρείται η εμπιστοσύνη
  • Ανάληψη αναπόσπαστου ρόλου στη δημιουργία νέων πωλήσεων που θα μετατραπούν σε μακροχρόνιες σχέσεις

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερές αποδοχές
  • Bonus επί της επίτευξης στόχων & benefits

H συνεχής ανάπτυξη της εταιρίας μας, δημιουργεί σε σταθερή βάση, νέες θέσεις εργασίας.

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος μιας εταιρίας που εξελίσσεται και όπου ο επαγγελματισμός και οι ικανότητες εκτιμώνται, προωθήστε μας το βιογραφικό σας.

Μια θέση εργασίας, σας περιμένει στην εταιρία μας.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Λαμία
πριν 2 μήνες