Για εργοδότες
Κωδ:PARADOX2023
Πωλητές Πωλήσεων Χονδρικής
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Ελληνική εταιρία PARADOX HELLAS A.E. στο χώρο της ασφάλειας αναζητά για να εντάξει στο δυναμικό της Πωλητές Πωλήσεων Χονδρικής, στα κεντρικά της γραφεία στη Μεταμόρφωση Αττικής.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • 5-8 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον τομέα πωλήσεων (δεν είναι απαραίτητη η προϋπηρεσία στο χώρο της ασφάλειας)
  • Τίτλος σπουδών επιθυμητός
  • Αποτελεσματικότητα στην επίτευξη στόχων
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικότητα
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Αντικείμενο Εργασίας - Καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη και διατήρηση πελατολογίου.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων υψηλού επιπέδου και κατανόηση των αναγκών των πελατών.
  • Συνεχής βελτίωση της εξυπηρέτησης πελατών και την εξεύρεση βέλτιστων λύσεων.

Παροχές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο & Lap top
  • Διαρκής εκπαίδευση εντός της εταιρίας από εξειδικευμένα στελέχη
Μεταμόρφωση
πριν 6 μήνες