Για εργοδότες
Περιφερειακός Διευθυντής Πωλήσεων
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία Will Com ΕΠΕ – αποκλειστική αντιπρόσωπος του no1 brand επαγγελματικών προϊόντων περιποίησης μαλλιών στην Αμερική, Paul Mitchell – με έδρα τον Γέρακα Αττικής, αναζητά να προσλάβει έμπειρο Περιφερειακό Διευθυντή Πωλήσεων με βασικό στόχο την αύξηση των πωλήσεων και την καθοδήγηση της ομάδας των πωλήσεων.

Αρμοδιότητες αναλυτικά:

·       Διαχείριση, εκπαίδευση και παροχή συνολικής καθοδήγησης της ομάδας πωλήσεων.

·       Στοχοθεσία, αξιολόγηση της απόδοσης και παρακίνηση των συμβούλων πωλήσεων για την επίτευξη των στόχων τους.

·       Συλλογή και αξιολόγηση σχολίων των πελατών και αναλυτική ενημέρωση της διοίκησης.

·       Συμβολή στη δημιουργία πλάνου στρατηγικής ανάπτυξης της εταιρείας.

·       Καθοριστική συμβολή στην ανάπτυξη και διατήρηση μακροχρόνιων σχέσεων με τους συνεργάτες της εταιρείας.

Απαραίτητα προσόντα:

·       Πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων, marketing, επικοινωνίας ή συναφές αντικείμενο.

·       Αποδεδειγμένη εμπειρία σε ανάλογη θέση.

·       Αποδεδειγμένο ιστορικό επίτευξης στόχων.

·       Άριστη γνώση αγγλικών.

·       Άριστη γνώση σε όλες τις εφαρμογές του Microsoft Office.

·       Άριστες διοικητικές, ηγετικές και οργανωτικές ικανότητες.

·       Ικανότητα στην επίλυση προβλημάτων και αναλυτική σκέψη.

·       Διαπραγματευτική ικανότητα.

        Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

        Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας σε μηνιαία βάση

Προσφέρονται:

·       Ελκυστικό πακέτο αποδοχών.

·       Bonus επίτευξης στόχων.

·       Ιδιωτική ασφάλιση.

        Κινητό τηλέφωνο και κάρτα SIM.

        Εταιρικό αυτοκίνητο.

Γέρακας
πριν 8 μήνες