Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ HORECA
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Μεγάλη εμπορική εταιρεία τροφίμων στην Αττική ζητεί

Πωλητή Horeca (Τμήμα Χονδρικής Τροφίμων & Ποτών)

Αρμοδιότητες:

  •      Ανάπτυξη πωλήσεων μέσω επισκέψεων σε πελάτες (B2B)
  •      Διαχείριση και ανανέωση υπάρχοντος πελατολογίου
  •      Ανεύρεση νέων πελατών
  •      Εντοπισμός και επίλυση προβλημάτων
  •      Παρακολούθηση ανταγωνισμού και τάσεων αγοράς
  •      Επίτευξη στρατηγικών και εμπορικών στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  •      Άριστη γνώση της αγοράς Horeca και χονδρεμπόριού
  •      Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ
  •      Άψογες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  •      Δυνατότητα αντίληψης των αναγκών του πελάτη
  •      Προσαρμοστικότητα και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  •      Επαγγελματικός και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  •      Άδεια οδήγησης

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  •      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  •      Bonus αποδοτικότητας
Πέραμα
πριν 2 μήνες