Για εργοδότες
Σύμβουλος Διαχείρισης Πελατολογίου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

H Rainbow Waters, η κορυφαία εταιρία στην κατηγορία του εμφιαλωμένου και φιλτραρισμένου νερού στην Ελλάδα, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της Σύμβουλο Διαχείρισης Πελατολογίου.

(Περιοχή: Αχαρνές, Αθήνα)

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Διεύρυνση του πελατολογίου με διερεύνηση των αναγκών των πελατών για στοχευμένες λύσεις
  • Διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου
  • Εξυπηρέτηση ως σύνδεσμος επικοινωνίας μεταξύ πελατών και εσωτερικών ομάδων
  • Επίλυση τυχόν θεμάτων και προβλημάτων που αντιμετωπίζουν οι πελάτες και αντιμετώπιση παραπόνων ώστε να διατηρείται η εμπιστοσύνη
  • Ανάληψη αναπόσπαστου ρόλου στη δημιουργία νέων πωλήσεων που θα μετατραπούν σε μακροχρόνιες σχέσεις

Προσόντα:

  • Επικοινωνιακή ευχέρεια και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Οργανωτικότητα, υπευθυνότητα, ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης και επίτευξης στόχων
  • Γνώση Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στην εξυπηρέτηση των πελατών και στο χώρο των πωλήσεων
  • Ολοκληρωμένες σπουδές στη Δευτεροβάθμια εκπαίδευση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών
  • Bonus επί της επίτευξης στόχων

H συνεχής ανάπτυξη της εταιρίας μας, δημιουργεί σε σταθερή βάση, νέες θέσεις εργασίας.

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος μιας εταιρίας που εξελίσσεται και όπου ο επαγγελματισμός και οι ικανότητες εκτιμώνται, προωθήστε μας το βιογραφικό σας.

Μια θέση εργασίας, σας περιμένει στην εταιρία μας.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αχαρνές
πριν 8 μήνες