Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΕΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αρμοδιότητες:

  • Εφαρμογή του ετήσιου πλάνου πωλήσεων της εταιρίας
  • Ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων Λιανικής
  • Ανάπτυξη δικτύου Χονδρικής
  • Ανάπτυξη νέων αγορών
  • Υποστήριξη Πελατών
  • Εφαρμογή της εμπορικής & πιστωτικής πολιτικής της εταιρίας
  • Παρακολούθηση εισπράξεων
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό της στρατηγικής πωλήσεων
  • Προετοιμασία προβλέψεων και εκθέσεων προόδου πωλήσεων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προτιμητέο Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο των Τροφίμων ή των Α' υλών Αρτοποιίας – Ζαχαροπλαστικής
  • Καλή γνώση του πελατολογίου του κλάδου
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστών
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα μετακινήσεων και διανυκτερεύσεων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

Άλλα χαρακτηριστικά:

  • Οργανωτική ικανότητα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητες επικοινωνίας
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Θέληση για εργασία με εξέλιξη

Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης & συνοδεύεται από ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, εταιρικό αυτοκίνητο, πρόσθετες παροχές, bonus επί των πωλήσεων  και ένα ατομικό πλάνο εκπαίδευσης και ανάπτυξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

Πάτρα
πριν 8 μήνες
Με μεγάλη εμπειρία