Για εργοδότες
Πωλήτης / Πωλήτρια
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Για το Κατάστημα  ΗΡΩΝ στο Χαλάνδρι, αναζητάμε Πωλητή/ρια Καταστήματος. Αν ο χώρος των πωλήσεων είναι αυτό που σας ενδιαφέρει, παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό .

Περιγραφή Θέσης

  • Πώληση υπηρεσιών της εταιρείας ΗΡΩΝ εντός καταστήματος
    • Εξυπηρέτηση πελατών
    • Διαχείριση αιτημάτων-παραπόνων
    • Καταχωρήσεις στο σύστημα CRM και ενημέρωση αρχείων
  • Εξοφλήσεις λογαριασμών

Προσόντα

  • Kατά προτίμηση Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ/Κολλεγίου/ΙΕΚ
    • Καλή γνώση εφαρμογών MS Office
    • Επιθυμητή η γνώση προγράμματος CRM
    • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
    • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
    • Προυπηρεσία ως πωλητής/ρια καταστήματος, ιδανικά στον χώρο της ενέργειας θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση
    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
    • Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων
    • Bonus επίτευξης στόχων
    • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
    • Συνεχή εκπαίδευση
Χαλάνδρι
πριν 8 μήνες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση