Για εργοδότες
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Β2Β | KEUNE
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία ΣΕΛΚΑ Μον. Ε.Π.Ε επίσημος αντιπρόσωπος της εταιρείας KEUNE Haircosmetics στην Ελλάδα, αναζητά υποψήφιο-α για την κάλυψη θέσης πωλήσεων B2B, με έδρα την Αθήνα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος-η ΑΕΙ-ΑΤΕΙ
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office).
  • Δίπλωμα Ι.Χ. αυτοκινήτου.
  • Δυνατότητα ταξιδίων.
  • Η προϋπηρεσία σε πωλήσεις Β2Β θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού.
  • Ευφράδεια λόγου και διαπραγματευτική ικανότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα και επαγγελματισμό.
  • Προσωπικότητα με δυναμισμό, φιλοδοξία και εργατικότητα.
  • Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων.

Βασικές Αρμοδιότητες:

Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την αύξηση των πωλήσεων καθώς και την περαιτέρω ανάπτυξη της εταιρικής παρουσίας στον τομέα ευθύνης. Απευθύνεται αποκλειστικά στον επαγγελματικό κλάδο του κομμωτηρίου.

  • Προγραμματισμός επισκέψεων των σημείων πώλησης και ανεύρεση νέων.
  • Προώθηση των παρεχόμενων προϊόντων και υπηρεσιών, παραγγελιοληψία και παρακολούθηση λογαριασμών.
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού.
  • Επίλυση προβλημάτων σε σύντομο χρονικό διάστημα.
  • Συστηματική αναφορά στον προϊστάμενο του τμήματος.

Η Εταιρεία προσφέρει

  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Πλήρης απασχόληση με σταθερό ωράριο.
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό και πριμ παραγωγικότητας.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, έξοδα κίνησης και ταξιδίων.
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο και tablet.
  • Εκπαίδευση και καθοδήγηση.
  • Προοπτική εξέλιξης.

Αποστολή βιογραφικών στη διεύθυνση teamup@selka.gr

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Γέρακας
πριν 9 μήνες