Για εργοδότες
Κωδ:F&M Feed
ΠΩΛΗΤΗΣ - ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ (JUNIOR SALES EXECUTIVE)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 9 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Διαχείριση κι Εξυπηρέτηση Υπάρχοντος Πελατολογίου (Νοσοκομεία & Κλινικές)
  • Ανάπτυξη και Υποστήριξη Νέου Πελατολογίου
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού & εξελίξεων κλάδου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Κλάδου Επιστήμης Υγείας, Νοσηλευτικής/Βιοϊατρικής (ΑΕΙ ή ΤΕΙ)
  • 2 Χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση νοσοκομειακών πωλήσεων ιατροτεχνολογικών προϊόντων ή μηχανημάτων
  • Άριστη γνώση αγγλικών & Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ.
  • Δυνατότητα ταξιδιών & διαμονής εκτός έδρας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άριστη δυνατότητα επικοινωνίας

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Συνεχή εκπαίδευση στην Ελλάδα και το εξωτερικό
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα προσωπικής ανάπτυξης και εξέλιξης

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θεωρούνται απολύτως εμπιστευτικά.

Αθήνα