Για εργοδότες
Κωδ:IPROFT0623
iPro Apple Sales Support (powered by iSquare)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Έλα μαζί μας & ξεχώρισε !

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας Apple, της πιο πρωτοποριακής εταιρείας στο χώρο της τεχνολογίας !

Η iSquare, επίσημος διανομέας των προϊόντων Apple στην Ελλάδα και στην Κύπρο και μέλος του ομίλου Quest αναζητά για την περιοχή της Αττικής:

iPro Apple Sales Support (Full Time Job)

Καθήκοντα:

✅ Υποδοχή και άριστη εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος σύμφωνα με τις προδιαγραφές της Apple

✅ Προσφέρει την καλύτερη εμπειρία πελάτη στα καλύτερα σημεία πώλησης του επίσημου δικτύου των συνεργατών της iSquare

✅ Προώθηση και πώληση των προϊόντων της Apple, με στόχο την καλύτερη δυνατή επίδοση του καταστήματος

✅ Εξασφάλιση επάρκειας προϊόντων και ευταξίας του χώρου έκθεσης και αποθήκευσης των προϊόντων

✅ Πλήρη εκπαίδευση και διαχείριση από την ομάδα της iSquare

Απαιτούμενα προσόντα:

✅ Επιθυμητή ανάλογη εργασιακή εμπειρία

✅ Επιθυμητή χρήση και κατοχή Apple συσκευής

✅ Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

✅ Πάθος για την τεχνολογία

✅ Επιθυμητή γνώση iOS και macOS

✅ Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας

Η εταιρεία προσφέρει :

✅ Παροχή συνεχούς εκπαίδευσης

✅ Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

✅ Bonus επίτευξης στόχων

✅ 5ημερη απασχόληση

✅ Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

Στείλε μας το βιογραφικό σου στο hr@isquare.gr

Ενημερωθείτε για την πολιτική απορρήτου: https://isquare.gr/career

Αθήνα