Για εργοδότες
Κωδ:SGP-23
Sales Associate - GAP Glyfada
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Περιγραφή Θέσης

Αναφερόμενοι στον Διευθυντή του καταστήματος, οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στους επισκέπτες του καταστήματος, σύμφωνα με τα πρότυπα εξυπηρέτησης της GAP. Ειδικότερα, θα φροντίζουν για τον αποτελεσματικό εντοπισμό των αναγκών των επισκεπτών του καταστήματος και την πώληση των αντίστοιχων προϊόντων, ακολουθώντας τις διαδικασίες και τις προδιαγραφές της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα
  • Δημιουργικότητα και αναλυτική σκέψη
  • Πελατοκεντρική σκέψη και προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων

Επιθυμητά Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων ή/και της ένδυσης
  • Γνώση Αγγλικών

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδικό ιατροφαρμακευτικό πρόγραμμα
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρίας
  • Συστηματική εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης

Γλυφάδα
πριν 10 μήνες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Μερική απασχόληση